Sevgilimden ayrıldım ne olduğunu anlayamadım...Eşimle hiçbir sebep olmadığı halde kavga ediyoruz ...Yaşım ilerlemesine ve çok istememe rağmen bir türlü evlenemiyorum...Tam evleneceğiz derken ilişkimiz anlamsız bir biçimde bitti... Eşim yanımda yokken özlüyorum ama bir araya geldiğimizde soğukluk yaşıyorum... Uzun zamandır birlikte olduğum kişiyle evlenmek istiyorum ama o buna yanaşmıyor. Ne yapacağımı bilemiyorum... Birbirimizi seviyoruz ve özlüyoruz ama bir araya geldiğimizde istemeden kırıcı oluyoruz ... İşlerim çok iyi giderken bilinmeyen bir nedenle bir anda alt üst oldu... Param olduğu halde hangi işe girsem uğursuzluk peşimi bırakmıyor.Buna bir anlam veremiyorum... Param olduğu halde hangi işe girsem uğursuzluk peşimi bırakmıyor.Buna bir anlam veremiyorum... İş yaparken bir anda huzursuzluk çöküyor ,mantığım bulanıyor.Bu yaşadıklarıma bir anlam veremiyorum.

Medyum Anna Hakkında

Medyum Anna İstanbul Doğumlu ilk ve orta lise ve ünüversite eğitimini tamamladı. Bir Müdet İngilterede Kaldı , sonra Türkiye`ye Döndü. Manevi doktor olarak mesleğini icra etmeye başladı. Tıpbın çare bulamadığı müstasna dertler vardır. Bunlar manevi önderlerin vermiş olduğu reçetelerle tedavi edilmektedir.

Modern tıpçıların birazda istihzalı ironi ve mizah karışımı ile kocakarı ilaçları, üfürükçülük vs. diyerek hafife aldıkları tedavi yöntemi dünya kurulalı vardı. Zira sihir ve büyü ilminde Yahudiler ,Hz Musa'dan önce ve sonraki dönemlerde yaptıkları işin zirvesindeydi.

Kur-an'ı Kerim nuzul olduktan sonra sihir büyü ve nazara karşı Ayetler ve Dua'larla şifa bulmanın yollarını aramışlardır.Manevi önderler nazar, göz değmesi, sihir ve büyü gibi karı-koca arasına nifak sokmak, yumurta büyüsü, kaşık büyüsü, rızık kesme büyüsü cin musallat büyüsü vs. ilaçlarını insanlara nakli ve yazılı olarak iletmişlerdir. İnsanlara menevi olarak yardımcı olabilirsek ne mutlu bize...Reçete bizden Şifa Allahtan AminMedyum 10 von 9 300 Oy 20 Kritik