Sevgilimden ayrıldım ne olduğunu anlayamadım...Eşimle hiçbir sebep olmadığı halde kavga ediyoruz ...Yaşım ilerlemesine ve çok istememe rağmen bir türlü evlenemiyorum...Tam evleneceğiz derken ilişkimiz anlamsız bir biçimde bitti... Eşim yanımda yokken özlüyorum ama bir araya geldiğimizde soğukluk yaşıyorum... Uzun zamandır birlikte olduğum kişiyle evlenmek istiyorum ama o buna yanaşmıyor. Ne yapacağımı bilemiyorum... Birbirimizi seviyoruz ve özlüyoruz ama bir araya geldiğimizde istemeden kırıcı oluyoruz ... İşlerim çok iyi giderken bilinmeyen bir nedenle bir anda alt üst oldu... Param olduğu halde hangi işe girsem uğursuzluk peşimi bırakmıyor.Buna bir anlam veremiyorum... Param olduğu halde hangi işe girsem uğursuzluk peşimi bırakmıyor.Buna bir anlam veremiyorum... İş yaparken bir anda huzursuzluk çöküyor ,mantığım bulanıyor.Bu yaşadıklarıma bir anlam veremiyorum.

Medyum Anna'nın Çalışmaları

 • Sevgilimden ayrıldım ne olduğunu anlayamadım...
 • Eşimle hiçbir sebep olmadığı halde kavga ediyoruz ...
 • Yaşım ilerlemesine ve çok istememe rağmen bir türlü evlenemiyorum...
 • Tam evleneceğiz derken ilişkimiz anlamsız bir biçimde bitti...
 • Eşim yanımda yokken özlüyorum ama bir araya geldiğimizde soğukluk yaşıyorum...
 • Uzun zamandır birlikte olduğum kişiyle evlenmek istiyorum ama o buna yanaşmıyor. Ne yapacağımı bilemiyorum...
 • Birbirimizi seviyoruz ve özlüyoruz ama bir araya geldiğimizde istemeden kırıcı oluyoruz ...
 • İşlerim çok iyi giderken bilinmeyen bir nedenle bir anda alt üst oldu...
 • Param olduğu halde hangi işe girsem uğursuzluk peşimi bırakmıyor.Buna bir anlam veremiyorum...
 • Gece yatarken üzerime bir ağırlık çöküyor , uyuyamıyorum sanki bir şey beni sıkıyor çok huzursuzum...
 • İş yaparken bir anda huzursuzluk çöküyor ,mantığım bulanıyor.Bu yaşadıklarıma bir anlam veremiyorum.

Medyum Anna Hoca diyor ki : Geçmişten bu güne çevremdeki kişilerin problemlerini çözüyordum. Şimdi ise ofis ortamında bir çok kişinin problemini elimden geldiğince çabuk ve tesirli bir şekilde, çözmekteyim. Yapmış olduğum bakımlar ve çalışmalar vesilesiyle, - çoğu kişinin adını koyamadığı sorunları ve dertler - artık çoğu kişi için dert değil Kadere karşı gelinmez ama kaderi iki irade yönetir; biri külli, diğeri cüz'i, külli olan irade Allah'ın iradesiyken cuz'i olan biz insanların iradesidir. İşte onun için hiç bir çare aramadan , ter dökmeden, sınav olan şu dünyada kendiliğinden hiç bir şey olmuyor.

Medyum Anna Hoca diyor ki , ilmini insanlarla paylaşıyor.

Medyum Anna Hoca diyor ki : " Allah'a şükür yıllardır bu çalışmaları yapmama rağmen, gayemden şaşmadan Allah'ın rızasını her daim gözeterek çalıştım, insanlara zarar verecek işlerden hep kaçındım, bilakis insanlara daha nasıl faydalı olabilirim mantığıyla araştırmalarımı ve çalışmalarımı derin bir hassasiyet ve ciddiyetle sürdürdüm ve sürdürmekteyim.

VEFK Vefk el ile yazılır, makina baskısı, fotokopi gibi şeylerle hazırlanan vefkler sahte vefklerdir. Vefk yapabilmek tam bir ilmi sanattır. En iyi şekilde Arapça bilen kişiler bile vefk yapamaz, vefk cinlerle irtibat, iyi bir dini bilgiye sahip olma gibi ilmi bilgilerin birleşimi ile oluşturulur. Piyasada bir çok medyum, hoca olduğunu iddia eden kişiler sahte vefk yapıp faydalıymış gibi insanlara veriyorlar.Maliyeti neredeyse hiç olmayan sahte vefklerin, bir takım renkli resimlerin hiç bir ilmi değeri ve faydası yoktur. " Başarı Allah'tan ! Benim ilmimde ve inancımda umutsuzluğa yer yok umutsuzluk ; şeytandandır ". Vefk bazı bilgisizlerin yorum yaptığı gibi uydurma bir şey değildir. Vefk asırlık bir ilimdir, vefk öyle sayıları rakamları bir araya getirmeyle yapılan, piyasada uydurma kitaplarda bolca bulunan, kareler kutucuklar değildir , sadece o bilinen görsel yönüdür. Vefkin birde bilinmeyen yönleri vardır. Her vefkin bir ruhani gücü olur. Vefk Muhiddin Arabi Hazretlerinden öncelere , Cafer-i Sadık Hazretleri zamanına dayanmaktadır ve başlı başına bir ilimdir.

Medyum Anna'nın çalışmalar hakkında daha detaylı bilgi almak için bu numaradan 0532 523 40 10 Medyum Anna'ya ulaşabilir ya da burayı tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.. Medyum anna hoca Türki'nin önde gelen medyumlar dan dır.Medyum 10 von 9 300 Oy 20 Kritik