Sevgilimden ayrıldım ne olduğunu anlayamadım...Eşimle hiçbir sebep olmadığı halde kavga ediyoruz ...Yaşım ilerlemesine ve çok istememe rağmen bir türlü evlenemiyorum...Tam evleneceğiz derken ilişkimiz anlamsız bir biçimde bitti... Eşim yanımda yokken özlüyorum ama bir araya geldiğimizde soğukluk yaşıyorum... Uzun zamandır birlikte olduğum kişiyle evlenmek istiyorum ama o buna yanaşmıyor. Ne yapacağımı bilemiyorum... Birbirimizi seviyoruz ve özlüyoruz ama bir araya geldiğimizde istemeden kırıcı oluyoruz ... İşlerim çok iyi giderken bilinmeyen bir nedenle bir anda alt üst oldu... Param olduğu halde hangi işe girsem uğursuzluk peşimi bırakmıyor.Buna bir anlam veremiyorum... Param olduğu halde hangi işe girsem uğursuzluk peşimi bırakmıyor.Buna bir anlam veremiyorum... İş yaparken bir anda huzursuzluk çöküyor ,mantığım bulanıyor.Bu yaşadıklarıma bir anlam veremiyorum.

Büyü Nedir

Büyü ince, gizli ve anlaşılması güç olaydır. Büyü Nedir; Hakikatle hayalin karışımı olup seri tariflerden biri de, insanın direkt olarak vücudunu, gözünü veya aklını etkilemesine Büyü denir. Esasi ilimdir, elektrik ve atom vb gibi. Bu ilmin kötüye kullanılması, atomun enerjiye değilde, bir şehre atılmasi gibidir. İstemediğini yaptırmaya, iradenin zaman zaman elinden alınmasıdır. Bu bilgilerin kötüye kullanılmasina büyü denir. Konu hakkında medyum anna hocamızdan yardım alabilirsiniz.Medyum anna hoca türkiyenin önde gelen medyum'udur.


Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için bu numaradan 0532 523 40 10 Medyum Anna'ya ulaşabilir ya da burayı tıklayarak iletişime geçebilirsiniz..Medyum 10 von 9 300 Oy 20 Kritik